Gratis å annonsere + Legg ut

FRID TECH AS

Annen undervisning ellers
Aksjeselskap · HAMARVIK, FRØYA · Org.nr 815709292
Rute
Regnskapsår 2024 · Kilde: Brønnøysund
Driftsinntekter
1,5 mill
Driftsresultat
131 014 kr
Årsresultat
107 903 kr
Egenkapital
405 750 kr
Antall ansatte

Detaljer

AdresseHammarvollveien 7
7263 HAMARVIK

Om FRID TECH AS

Salg av sertifiseringsordninger, kursvirksomhet, salg av sikkerhetsprodukter, samt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med liknende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller annet.
Kilde: Brønnøysundregisteret

FRID TECH AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnFRID TECH AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer815709292
Registrert i Enhetsregisteret27.07.2015
Stiftelsesdato07.07.2015
Aksjekapital3.000.000 kr
Omsetning1.486.367 kr
Fortjenestemargin8,8 %
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2024

Driftsinntekter1.486.367 kr
Driftsresultat131.014 kr
Resultat før skatt133.867 kr
Aksjekapital3.000.000 kr
Egenkapital405.750 kr
Gjeld75.620 kr
Årsresultat107.903 kr
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Hammarvollveien 7, 7263 HAMARVIK

Eiendom

AdresseHammarvollveien 7, 7263 Hamarvik
Tomt
Matrikkel5014-10/295
KommuneFrøya
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om FRID TECH AS

Hva er den registrerte adressen til FRID TECH AS?
Den registrerte adressen ligger i 7263 HAMARVIK. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver FRID TECH AS?
FRID TECH AS er aktiv innen Annen undervisning ellers.
Hva er organisasjonsnummeret til FRID TECH AS?
Organisasjonsnummeret er 815709292.
Kan plasseringen til FRID TECH AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble FRID TECH AS grunnlagt?
FRID TECH AS ble grunnlagt den 07.07.2015.
Er FRID TECH AS registrert for MVA?
FRID TECH AS er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret