Gratis å annonsere + Legg ut

KRISTIANSEN KONSULENTTJENESTER

Barneverntjenester
Enkeltpersonforetak · TERTNES, BERGEN · Org.nr 913415043
RingRuteE-post
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseHaukedalsbrotet 2A
5113 TERTNES

Om KRISTIANSEN KONSULENTTJENESTER

Konsulenttjenester innenfor barneverntiltak, fra kommunal, offentlig og/eller statlig oppdragsigver.
Kilde: Brønnøysundregisteret

KRISTIANSEN KONSULENTTJENESTER, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnKRISTIANSEN KONSULENTTJENESTER
OrganisasjonsformEnkeltpersonforetak
Organisasjonsnummer913415043
Registrert i Enhetsregisteret25.03.2014
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPersonlig næringsdrivende
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Haukedalsbrotet 2A, 5113 TERTNES

Eiendom

AdresseHaukedalsbrotet 2A, 5113 Tertnes
Tomt
Matrikkel4601-187/91
KommuneBergen
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om KRISTIANSEN KONSULENTTJENESTER

Hva er den registrerte adressen til KRISTIANSEN KONSULENTTJENESTER?
Den registrerte adressen ligger i 5113 TERTNES. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver KRISTIANSEN KONSULENTTJENESTER?
KRISTIANSEN KONSULENTTJENESTER er aktiv innen Barneverntjenester.
Hva er organisasjonsnummeret til KRISTIANSEN KONSULENTTJENESTER?
Organisasjonsnummeret er 913415043.
Hva er telefonnummeret til KRISTIANSEN KONSULENTTJENESTER?
Telefonnummeret til KRISTIANSEN KONSULENTTJENESTER finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til KRISTIANSEN KONSULENTTJENESTER ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble KRISTIANSEN KONSULENTTJENESTER grunnlagt?
KRISTIANSEN KONSULENTTJENESTER ble grunnlagt den 25.03.2014.
Er KRISTIANSEN KONSULENTTJENESTER registrert for MVA?
KRISTIANSEN KONSULENTTJENESTER er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret