Gratis å annonsere + Legg ut

FYSIOTERAPEUT CATHRINE BADER

Fysioterapi- og ergoterapitjenester
Enkeltpersonforetak · SKIEN, SKIEN · Org.nr 915476805
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseEilert Sundts gate 89
3725 SKIEN

Om FYSIOTERAPEUT CATHRINE BADER

Fysioterapi.
Kilde: Brønnøysundregisteret

FYSIOTERAPEUT CATHRINE BADER, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnFYSIOTERAPEUT CATHRINE BADER
OrganisasjonsformEnkeltpersonforetak
Organisasjonsnummer915476805
Registrert i Enhetsregisteret04.06.2015
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPersonlig næringsdrivende
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Eilert Sundts gate 89, 3725 SKIEN

Eiendom

AdresseEilert Sundts gate 89, 3725 Skien
Tomt
Matrikkel4003-300/3758
KommuneSkien

Bedrifter på samme adresse

Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om FYSIOTERAPEUT CATHRINE BADER

Hva er den registrerte adressen til FYSIOTERAPEUT CATHRINE BADER?
Den registrerte adressen ligger i 3725 SKIEN. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver FYSIOTERAPEUT CATHRINE BADER?
FYSIOTERAPEUT CATHRINE BADER er aktiv innen Fysioterapi- og ergoterapitjenester.
Hva er organisasjonsnummeret til FYSIOTERAPEUT CATHRINE BADER?
Organisasjonsnummeret er 915476805.
Kan plasseringen til FYSIOTERAPEUT CATHRINE BADER ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble FYSIOTERAPEUT CATHRINE BADER grunnlagt?
FYSIOTERAPEUT CATHRINE BADER ble grunnlagt den 04.06.2015.
Er FYSIOTERAPEUT CATHRINE BADER registrert for MVA?
FYSIOTERAPEUT CATHRINE BADER er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret