Gratis å annonsere + Legg ut

SUVEREN AS

Kjøp og salg av egen fast eiendom
Aksjeselskap · KRISTIANSUND N, KRISTIANSUND · Org.nr 916442661
RingRuteE-post
Regnskapsår 2024 · Kilde: Brønnøysund
Driftsinntekter
9 000 kr
Driftsresultat
-47 559 kr
Årsresultat
9,9 mill
Egenkapital
51,4 mill
Antall ansatte

Detaljer

AdresseJohn Allans gate 9
6509 KRISTIANSUND N

Om SUVEREN AS

Investere i og forestå drift av eiendommer samt for øvrig å gjøre seg interessert i annen forretningsvirksomhet alene eller sammen med andre, herunder finansiering og investering og alt hva dermed står i forbindelse.
Kilde: Brønnøysundregisteret

SUVEREN AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnSUVEREN AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer916442661
Registrert i Enhetsregisteret19.02.1995
Stiftelsesdato02.01.1963
Aksjekapital82.600.000 kr
Omsetning9.000 kr
Fortjenestemargin-528,4 %
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2024

Driftsinntekter9.000 kr
Driftsresultat-47.559 kr
Resultat før skatt9.883.974 kr
Aksjekapital82.600.000 kr
Egenkapital51.381.421 kr
Gjeld10.393.645 kr
Årsresultat9.883.974 kr
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

John Allans gate 9, 6509 KRISTIANSUND N

Eiendom

AdresseJohn Allans gate 9, 6509 Kristiansund N
Tomt
Matrikkel1505-6/99
KommuneKristiansund

Bedrifter på samme adresse

Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om SUVEREN AS

Hva er den registrerte adressen til SUVEREN AS?
Den registrerte adressen ligger i 6509 KRISTIANSUND N. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver SUVEREN AS?
SUVEREN AS er aktiv innen Kjøp og salg av egen fast eiendom.
Hva er organisasjonsnummeret til SUVEREN AS?
Organisasjonsnummeret er 916442661.
Hva er telefonnummeret til SUVEREN AS?
Telefonnummeret til SUVEREN AS finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til SUVEREN AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble SUVEREN AS grunnlagt?
SUVEREN AS ble grunnlagt den 02.01.1963.
Er SUVEREN AS registrert for MVA?
SUVEREN AS er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret