Gratis å annonsere + Legg ut

SIRA KYOKUSHIN KARATEKLUBB

Aktiviteter i idrettslag og -klubber
Forening/lag/innretning · SIRA, FLEKKEFJORD · Org.nr 916992890
RingRuteE-post
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseSirnesvegen 124
4438 SIRA
Postadressec/o Leif Gunnar Lillehei Tuedalen 18
4438 SIRA

Om SIRA KYOKUSHIN KARATEKLUBB

Sira Kyokushin Karateklubb, utøver karatestilarten Kyokushin, som er en fullkontakt kampsport. Sira Kyokushin Karateklubb er for alle fra 7 år og opp som vil trene karate.
Kilde: Brønnøysundregisteret

SIRA KYOKUSHIN KARATEKLUBB, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnSIRA KYOKUSHIN KARATEKLUBB
OrganisasjonsformForening/lag/innretning
Organisasjonsnummer916992890
Registrert i Enhetsregisteret21.04.2016
Stiftelsesdato01.01.2002
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorIdeelle organisasjoner
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Sirnesvegen 124, 4438 SIRA

Eiendom

AdresseSirnesvegen 124, 4438 Sira
Tomt
Matrikkel4207-140/13
KommuneFlekkefjord
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om SIRA KYOKUSHIN KARATEKLUBB

Hva er den registrerte adressen til SIRA KYOKUSHIN KARATEKLUBB?
Den registrerte adressen ligger i 4438 SIRA. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver SIRA KYOKUSHIN KARATEKLUBB?
SIRA KYOKUSHIN KARATEKLUBB er aktiv innen Aktiviteter i idrettslag og -klubber.
Hva er organisasjonsnummeret til SIRA KYOKUSHIN KARATEKLUBB?
Organisasjonsnummeret er 916992890.
Hva er telefonnummeret til SIRA KYOKUSHIN KARATEKLUBB?
Telefonnummeret til SIRA KYOKUSHIN KARATEKLUBB finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til SIRA KYOKUSHIN KARATEKLUBB ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble SIRA KYOKUSHIN KARATEKLUBB grunnlagt?
SIRA KYOKUSHIN KARATEKLUBB ble grunnlagt den 01.01.2002.
Er SIRA KYOKUSHIN KARATEKLUBB registrert for MVA?
SIRA KYOKUSHIN KARATEKLUBB er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret