Gratis å annonsere + Legg ut

JOHANSEN SERVICE/TJENESTE

Annet installasjonsarbeid
Enkeltpersonforetak · BODØ, BODØ · Org.nr 918033734
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseFjellveien 51A
8011 BODØ

Om JOHANSEN SERVICE/TJENESTE

Heis montør, prosjekt, offshore/onshore. Generelle byggearbeider. Rehabilitering av bygning og masse. Kjøp og salg av diverse artikler og løsøre.Utleie av bolig og eiendom. Diverse konsulenttjenester. Leiekjøring Bil/lastebil/ATV/Scooter.
Kilde: Brønnøysundregisteret

JOHANSEN SERVICE/TJENESTE, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnJOHANSEN SERVICE/TJENESTE
OrganisasjonsformEnkeltpersonforetak
Organisasjonsnummer918033734
Registrert i Enhetsregisteret10.11.2016
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPersonlig næringsdrivende
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Fjellveien 51A, 8011 BODØ

Eiendom

AdresseFjellveien 51A, 8011 Bodø
Tomt
Matrikkel1804-31/1013
KommuneBodø
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om JOHANSEN SERVICE/TJENESTE

Hva er den registrerte adressen til JOHANSEN SERVICE/TJENESTE?
Den registrerte adressen ligger i 8011 BODØ. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver JOHANSEN SERVICE/TJENESTE?
JOHANSEN SERVICE/TJENESTE er aktiv innen Annet installasjonsarbeid.
Hva er organisasjonsnummeret til JOHANSEN SERVICE/TJENESTE?
Organisasjonsnummeret er 918033734.
Kan plasseringen til JOHANSEN SERVICE/TJENESTE ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble JOHANSEN SERVICE/TJENESTE grunnlagt?
JOHANSEN SERVICE/TJENESTE ble grunnlagt den 10.11.2016.
Er JOHANSEN SERVICE/TJENESTE registrert for MVA?
JOHANSEN SERVICE/TJENESTE er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret