Gratis å annonsere + Legg ut

IOGT GRENLAND

Andre sosialtjenester uten botilbud ellers
Forening/lag/innretning · PORSGRUNN, PORSGRUNN · Org.nr 918836020
RingRuteNettsideE-post
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

Adressec/o Per Skaugset Borgeåsen terrasse 15
3911 PORSGRUNN

Om IOGT GRENLAND

Arbeide for en politikk som reduserer forbruk og skade, påvirke drikketradisjoner og normer, støtte mennesker med rusproblemer og tilby trygge og utviklende samværsarenaer. Rdusere økonomiske og sosiale forskjeller mellom mennesker. Drive internasjonalt freds- og solidaritetsarbeid.
Kilde: Brønnøysundregisteret

IOGT GRENLAND, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnIOGT GRENLAND
OrganisasjonsformForening/lag/innretning
Organisasjonsnummer918836020
Registrert i Enhetsregisteret24.05.2017
Stiftelsesdato01.02.2008
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorIdeelle organisasjoner
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

c/o Per Skaugset Borgeåsen terrasse 15, 3911 PORSGRUNN

Spørsmål om IOGT GRENLAND

Hva er den registrerte adressen til IOGT GRENLAND?
Den registrerte adressen ligger i 3911 PORSGRUNN. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver IOGT GRENLAND?
IOGT GRENLAND er aktiv innen Andre sosialtjenester uten botilbud ellers.
Hva er organisasjonsnummeret til IOGT GRENLAND?
Organisasjonsnummeret er 918836020.
Hva er telefonnummeret til IOGT GRENLAND?
Telefonnummeret til IOGT GRENLAND finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til IOGT GRENLAND ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble IOGT GRENLAND grunnlagt?
IOGT GRENLAND ble grunnlagt den 01.02.2008.
Er IOGT GRENLAND registrert for MVA?
IOGT GRENLAND er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret