Gratis å annonsere + Legg ut

SANDBORGEN AS

Pr og kommunikasjonstjenester
Aksjeselskap · LARVIK, LARVIK · Org.nr 918844015
Rute

Detaljer

AdresseStøperiveien 3D
3267 LARVIK

Om SANDBORGEN AS

Konsulent innen informasjons- og kommunikasjonsvirksomhet. Eie aksjer i andre selskap, investere i aksjer og andre verdipapirer og fast eiendom samt annen virksomhet som står i naturlig tilknytning til dette.
Kilde: Brønnøysundregisteret

SANDBORGEN AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnSANDBORGEN AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer918844015
Registrert i Enhetsregisteret07.04.2017
Stiftelsesdato01.03.2017
Aksjekapital3.000.000 kr
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2025

Driftsinntekter
Driftsresultat-39.612 kr
Resultat før skatt884.172 kr
Aksjekapital3.000.000 kr
Egenkapital4.024.903 kr
Gjeld11.091 kr
Årsresultat883.141 kr
Driftsresultat
-40K-30K-20K-10K02025
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Støperiveien 3D, 3267 LARVIK

Eiendom

AdresseStøperiveien 3D, 3267 Larvik
Tomt
Matrikkel3909-4047/128
KommuneLarvik
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om SANDBORGEN AS

Hva er den registrerte adressen til SANDBORGEN AS?
Den registrerte adressen ligger i 3267 LARVIK. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver SANDBORGEN AS?
SANDBORGEN AS er aktiv innen Pr og kommunikasjonstjenester.
Hva er organisasjonsnummeret til SANDBORGEN AS?
Organisasjonsnummeret er 918844015.
Kan plasseringen til SANDBORGEN AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble SANDBORGEN AS grunnlagt?
SANDBORGEN AS ble grunnlagt den 01.03.2017.
Er SANDBORGEN AS registrert for MVA?
SANDBORGEN AS er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret