Gratis å annonsere + Legg ut

IDAS KAKER IDA BROX BØHN HUNTER

Produksjon av brød og ferske konditorvarer
Enkeltpersonforetak · VINTERBRO, ÅS · Org.nr 922650071
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseLunneveien 14
1407 VINTERBRO

Om IDAS KAKER IDA BROX BØHN HUNTER

Produksjon og salg av kaker fra eget hjemmebakeri.
Kilde: Brønnøysundregisteret

IDAS KAKER IDA BROX BØHN HUNTER, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnIDAS KAKER IDA BROX BØHN HUNTER
OrganisasjonsformEnkeltpersonforetak
Organisasjonsnummer922650071
Registrert i Enhetsregisteret17.04.2019
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPersonlig næringsdrivende
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Lunneveien 14, 1407 VINTERBRO

Eiendom

AdresseLunneveien 14, 1407 Vinterbro
Tomt
Matrikkel3218-113/79
KommuneÅs

Bedrifter på samme adresse

Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om IDAS KAKER IDA BROX BØHN HUNTER

Hva er den registrerte adressen til IDAS KAKER IDA BROX BØHN HUNTER?
Den registrerte adressen ligger i 1407 VINTERBRO. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver IDAS KAKER IDA BROX BØHN HUNTER?
IDAS KAKER IDA BROX BØHN HUNTER er aktiv innen Produksjon av brød og ferske konditorvarer.
Hva er organisasjonsnummeret til IDAS KAKER IDA BROX BØHN HUNTER?
Organisasjonsnummeret er 922650071.
Kan plasseringen til IDAS KAKER IDA BROX BØHN HUNTER ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble IDAS KAKER IDA BROX BØHN HUNTER grunnlagt?
IDAS KAKER IDA BROX BØHN HUNTER ble grunnlagt den 17.04.2019.
Er IDAS KAKER IDA BROX BØHN HUNTER registrert for MVA?
IDAS KAKER IDA BROX BØHN HUNTER er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret