Gratis å annonsere + Legg ut

JES OIL AND GAS LTD

Utenlandsk enhet · IV2 4LP IVERNESS · Org.nr 923774793
RingRute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

Adresse4 Grigor Drive
IV2 4LP IVERNESS

Om JES OIL AND GAS LTD

Utenlandsk enhet/foretak
Kilde: Brønnøysundregisteret

JES OIL AND GAS LTD, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnJES OIL AND GAS LTD
OrganisasjonsformUtenlandsk enhet
Organisasjonsnummer923774793
Registrert i Enhetsregisteret06.11.2019
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

4 Grigor Drive, IV2 4LP IVERNESS

Spørsmål om JES OIL AND GAS LTD

Hva er den registrerte adressen til JES OIL AND GAS LTD?
Den registrerte adressen ligger i IV2 4LP IVERNESS. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hva er organisasjonsnummeret til JES OIL AND GAS LTD?
Organisasjonsnummeret er 923774793.
Hva er telefonnummeret til JES OIL AND GAS LTD?
Telefonnummeret til JES OIL AND GAS LTD finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til JES OIL AND GAS LTD ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble JES OIL AND GAS LTD grunnlagt?
JES OIL AND GAS LTD ble grunnlagt den 06.11.2019.
Er JES OIL AND GAS LTD registrert for MVA?
JES OIL AND GAS LTD er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret