Gratis å annonsere + Legg ut

REVER GROUP LIMITED

Utenlandsk enhet · JE-ST HELIER JE4 0QH · Org.nr 930077100
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

Adresse11-15 Seaton Place
JE-ST HELIER JE4 0QH

Om REVER GROUP LIMITED

Utenlandsk enhet.
Kilde: Brønnøysundregisteret

REVER GROUP LIMITED, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnREVER GROUP LIMITED
OrganisasjonsformUtenlandsk enhet
Organisasjonsnummer930077100
Registrert i Enhetsregisteret22.10.2022
Stiftelsesdato22.12.2017
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

11-15 Seaton Place, JE-ST HELIER JE4 0QH

Spørsmål om REVER GROUP LIMITED

Hva er den registrerte adressen til REVER GROUP LIMITED?
Den registrerte adressen ligger i JE-ST HELIER JE4 0QH. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hva er organisasjonsnummeret til REVER GROUP LIMITED?
Organisasjonsnummeret er 930077100.
Kan plasseringen til REVER GROUP LIMITED ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble REVER GROUP LIMITED grunnlagt?
REVER GROUP LIMITED ble grunnlagt den 22.12.2017.
Er REVER GROUP LIMITED registrert for MVA?
REVER GROUP LIMITED er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret