Gratis å annonsere + Legg ut

FASTENER AS

Utleie av egen eller leid fast eiendom
Aksjeselskap · OSLO, OSLO · Org.nr 930183342
RingRuteNettsideE-post

Detaljer

AdresseBygdøy allé 66
0265 OSLO
PostadressePostboks 3143 Elisenberg
0208 OSLO

Om FASTENER AS

Eie og forvalte aksjer og andre verdipapirer, fast eiendom og andre verdier, deltakelse i andre forretningsforetagender samt handel med el-kjøretøy og tilhørende rekvisita, bygg-/elektromateriell, løfteutstyr til næringsmiddelindustrien.
Kilde: Brønnøysundregisteret

FASTENER AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnFASTENER AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer930183342
Registrert i Enhetsregisteret19.02.1995
Stiftelsesdato14.11.1964
Aksjekapital10.000.000 kr
Omsetning49.950 kr
Fortjenestemargin184,2 %
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2023

Driftsinntekter49.950 kr
Driftsresultat92.018 kr
Resultat før skatt103.416 kr
Aksjekapital10.000.000 kr
Egenkapital37.158 kr
Gjeld8.629.304 kr
Årsresultat632.746 kr
Driftsinntekter
020K40K60K2023
Driftsresultat
025K50K75K100K2023
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Bygdøy allé 66, 0265 OSLO

Eiendom

AdresseBygdøy allé 66, 0265 Oslo
Tomt
Matrikkel0301-212/54
KommuneOslo

Bedrifter på samme adresse

Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om FASTENER AS

Hva er den registrerte adressen til FASTENER AS?
Den registrerte adressen ligger i 0265 OSLO. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver FASTENER AS?
FASTENER AS er aktiv innen Utleie av egen eller leid fast eiendom.
Hva er organisasjonsnummeret til FASTENER AS?
Organisasjonsnummeret er 930183342.
Hva er telefonnummeret til FASTENER AS?
Telefonnummeret til FASTENER AS finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til FASTENER AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble FASTENER AS grunnlagt?
FASTENER AS ble grunnlagt den 14.11.1964.
Er FASTENER AS registrert for MVA?
FASTENER AS er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret