Gratis å annonsere + Legg ut

SVERRES GATE 12 AS

Utleie av egen eller leid fast eiendom
Aksjeselskap · TØNSBERG, TØNSBERG · Org.nr 932534193
RingRuteNettsideE-post

Detaljer

AdresseMøllegaten 12
3111 TØNSBERG

Om SVERRES GATE 12 AS

Investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
Kilde: Brønnøysundregisteret

SVERRES GATE 12 AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnSVERRES GATE 12 AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer932534193
Registrert i Enhetsregisteret28.11.2023
Stiftelsesdato05.10.2023
Aksjekapital3.000.000 kr
Omsetning256.937 kr
Fortjenestemargin-1.254,0 %
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2024

Driftsinntekter256.937 kr
Driftsresultat-3.222.011 kr
Resultat før skatt-4.275.399 kr
Aksjekapital3.000.000 kr
Egenkapital-4.251.064 kr
Gjeld15.290.931 kr
Årsresultat-4.275.399 kr
Driftsinntekter
0100K200K300K2024
Driftsresultat
-4M-3M-2M-1M02024
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Møllegaten 12, 3111 TØNSBERG

Eiendom

AdresseMøllegaten 12, 3111 Tønsberg
Tomt
Matrikkel3905-1002/236
KommuneTønsberg

Bedrifter på samme adresse

Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om SVERRES GATE 12 AS

Hva er den registrerte adressen til SVERRES GATE 12 AS?
Den registrerte adressen ligger i 3111 TØNSBERG. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver SVERRES GATE 12 AS?
SVERRES GATE 12 AS er aktiv innen Utleie av egen eller leid fast eiendom.
Hva er organisasjonsnummeret til SVERRES GATE 12 AS?
Organisasjonsnummeret er 932534193.
Hva er telefonnummeret til SVERRES GATE 12 AS?
Telefonnummeret til SVERRES GATE 12 AS finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til SVERRES GATE 12 AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble SVERRES GATE 12 AS grunnlagt?
SVERRES GATE 12 AS ble grunnlagt den 05.10.2023.
Er SVERRES GATE 12 AS registrert for MVA?
SVERRES GATE 12 AS er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret