Gratis å annonsere + Legg ut

KRYDDERGARDEN AS

Dyrking av ettårige vekster ellers
Aksjeselskap · KLEPPE, KLEPP · Org.nr 932574152
Rute

Detaljer

AdresseOrrevegen 465
4352 KLEPPE

Om KRYDDERGARDEN AS

Gartnerivirksomhet, med hovedvekt på produksjon av tomater og urter, samt annen virksomhet som naturlig kan knyttes til dette.
Kilde: Brønnøysundregisteret

KRYDDERGARDEN AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnKRYDDERGARDEN AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer932574152
Registrert i Enhetsregisteret06.12.2023
Stiftelsesdato13.11.2023
Aksjekapital10.000.000 kr
Omsetning12.897.685 kr
Fortjenestemargin-2,2 %
Antall ansatte16
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2025

Driftsinntekter12.897.685 kr
Driftsresultat-284.839 kr
Resultat før skatt-304.080 kr
Aksjekapital10.000.000 kr
Egenkapital1.382.588 kr
Gjeld1.173.818 kr
Årsresultat-299.118 kr
Driftsinntekter
05M10M15M2025
Driftsresultat
-300K-200K-100K02025
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Orrevegen 465, 4352 KLEPPE

Eiendom

AdresseOrrevegen 465, 4352 Kleppe
Tomt
Matrikkel1120-28/1
KommuneKlepp

Bedrifter på samme adresse

Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om KRYDDERGARDEN AS

Hva er den registrerte adressen til KRYDDERGARDEN AS?
Den registrerte adressen ligger i 4352 KLEPPE. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver KRYDDERGARDEN AS?
KRYDDERGARDEN AS er aktiv innen Dyrking av ettårige vekster ellers.
Hva er organisasjonsnummeret til KRYDDERGARDEN AS?
Organisasjonsnummeret er 932574152.
Kan plasseringen til KRYDDERGARDEN AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble KRYDDERGARDEN AS grunnlagt?
KRYDDERGARDEN AS ble grunnlagt den 13.11.2023.
Er KRYDDERGARDEN AS registrert for MVA?
KRYDDERGARDEN AS er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret