Gratis å annonsere + Legg ut

INGRID LANGEN FJOSE MUSIKK

Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk
Enkeltpersonforetak · STAVANGER, STAVANGER · Org.nr 932929600
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseBergsmauet 10
4005 STAVANGER

Om INGRID LANGEN FJOSE MUSIKK

Utøvende musiker. Scenetjenester som instruktør.
Kilde: Brønnøysundregisteret

INGRID LANGEN FJOSE MUSIKK, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnINGRID LANGEN FJOSE MUSIKK
OrganisasjonsformEnkeltpersonforetak
Organisasjonsnummer932929600
Registrert i Enhetsregisteret31.01.2024
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPersonlig næringsdrivende
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Bergsmauet 10, 4005 STAVANGER

Eiendom

AdresseBergsmauet 10, 4005 Stavanger
Tomt
Matrikkel1103-59/116
KommuneStavanger
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om INGRID LANGEN FJOSE MUSIKK

Hva er den registrerte adressen til INGRID LANGEN FJOSE MUSIKK?
Den registrerte adressen ligger i 4005 STAVANGER. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver INGRID LANGEN FJOSE MUSIKK?
INGRID LANGEN FJOSE MUSIKK er aktiv innen Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk.
Hva er organisasjonsnummeret til INGRID LANGEN FJOSE MUSIKK?
Organisasjonsnummeret er 932929600.
Kan plasseringen til INGRID LANGEN FJOSE MUSIKK ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble INGRID LANGEN FJOSE MUSIKK grunnlagt?
INGRID LANGEN FJOSE MUSIKK ble grunnlagt den 31.01.2024.
Er INGRID LANGEN FJOSE MUSIKK registrert for MVA?
INGRID LANGEN FJOSE MUSIKK er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret