Gratis å annonsere + Legg ut

LIVNE FORLAG AS

Utgivelse av bøker
Aksjeselskap · RANDABERG, RANDABERG · Org.nr 934841808
Rute

Detaljer

AdresseTangen 7
4072 RANDABERG

Om LIVNE FORLAG AS

Drive forlagsvirksomhet, herunder, men ikke begrenset til, utvelgelse, redigering, design, trykking, publisering, markedsføring og distribusjon av bøker og andre trykte materialer.
Kilde: Brønnøysundregisteret

LIVNE FORLAG AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnLIVNE FORLAG AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer934841808
Registrert i Enhetsregisteret14.01.2025
Stiftelsesdato03.01.2025
Aksjekapital3.270.000 kr
Omsetning100.000 kr
Fortjenestemargin-232,1 %
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2025

Driftsinntekter100.000 kr
Driftsresultat-232.050 kr
Resultat før skatt-232.050 kr
Aksjekapital3.270.000 kr
Egenkapital61.450 kr
Gjeld105.650 kr
Årsresultat-232.050 kr
Driftsinntekter
025K50K75K100K2025
Driftsresultat
-300K-200K-100K02025
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Tangen 7, 4072 RANDABERG

Eiendom

AdresseTangen 7, 4072 Randaberg
Tomt
Matrikkel1127-48/884
KommuneRandaberg

Bedrifter på samme adresse

Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om LIVNE FORLAG AS

Hva er den registrerte adressen til LIVNE FORLAG AS?
Den registrerte adressen ligger i 4072 RANDABERG. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver LIVNE FORLAG AS?
LIVNE FORLAG AS er aktiv innen Utgivelse av bøker.
Hva er organisasjonsnummeret til LIVNE FORLAG AS?
Organisasjonsnummeret er 934841808.
Kan plasseringen til LIVNE FORLAG AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble LIVNE FORLAG AS grunnlagt?
LIVNE FORLAG AS ble grunnlagt den 03.01.2025.
Er LIVNE FORLAG AS registrert for MVA?
LIVNE FORLAG AS er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret