Gratis å annonsere + Legg ut

LEAH KHAN-BARSTAD LEGE

Allmennlegetjenester
Enkeltpersonforetak · OSLO, OSLO · Org.nr 935003466
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseNedre Skøyen vei 4
0276 OSLO

Om LEAH KHAN-BARSTAD LEGE

Allmennlege.
Kilde: Brønnøysundregisteret

LEAH KHAN-BARSTAD LEGE, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnLEAH KHAN-BARSTAD LEGE
OrganisasjonsformEnkeltpersonforetak
Organisasjonsnummer935003466
Registrert i Enhetsregisteret07.02.2025
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPersonlig næringsdrivende
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Nedre Skøyen vei 4, 0276 OSLO

Eiendom

AdresseNedre Skøyen vei 4, 0276 Oslo
Tomt
Matrikkel0301-3/448
KommuneOslo

Bedrifter på samme adresse

Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om LEAH KHAN-BARSTAD LEGE

Hva er den registrerte adressen til LEAH KHAN-BARSTAD LEGE?
Den registrerte adressen ligger i 0276 OSLO. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver LEAH KHAN-BARSTAD LEGE?
LEAH KHAN-BARSTAD LEGE er aktiv innen Allmennlegetjenester.
Hva er organisasjonsnummeret til LEAH KHAN-BARSTAD LEGE?
Organisasjonsnummeret er 935003466.
Kan plasseringen til LEAH KHAN-BARSTAD LEGE ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble LEAH KHAN-BARSTAD LEGE grunnlagt?
LEAH KHAN-BARSTAD LEGE ble grunnlagt den 07.02.2025.
Er LEAH KHAN-BARSTAD LEGE registrert for MVA?
LEAH KHAN-BARSTAD LEGE er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret