Gratis å annonsere + Legg ut

DOWN TOWN BOWLING AS

Fritidsvirksomhet ellers
Aksjeselskap · LARVIK, LARVIK · Org.nr 961570867
RingRute

Detaljer

AdresseSørlandske hovedvei 317
3270 LARVIK

Om DOWN TOWN BOWLING AS

Drift av spillehall for bowling og biljard, samt hva hermed står i forbindelse, herunder deltagelse i andre foretagender med lignende virksomhet.
Kilde: Brønnøysundregisteret

DOWN TOWN BOWLING AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnDOWN TOWN BOWLING AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer961570867
Registrert i Enhetsregisteret20.02.1995
Stiftelsesdato31.08.1991
Aksjekapital107.600.000 kr
Omsetning8.756.113 kr
Fortjenestemargin14,2 %
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2024

Driftsinntekter8.756.113 kr
Driftsresultat1.240.856 kr
Resultat før skatt1.289.334 kr
Aksjekapital107.600.000 kr
Egenkapital2.601.892 kr
Gjeld1.543.639 kr
Årsresultat1.066.388 kr
Driftsinntekter
02,5M5M7,5M10M2024
Driftsresultat
0500K1M1,5M2024
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Sørlandske hovedvei 317, 3270 LARVIK

Eiendom

AdresseSørlandske hovedvei 317, 3270 Larvik
Tomt
Matrikkel3909-2030/4
KommuneLarvik
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om DOWN TOWN BOWLING AS

Hva er den registrerte adressen til DOWN TOWN BOWLING AS?
Den registrerte adressen ligger i 3270 LARVIK. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver DOWN TOWN BOWLING AS?
DOWN TOWN BOWLING AS er aktiv innen Fritidsvirksomhet ellers.
Hva er organisasjonsnummeret til DOWN TOWN BOWLING AS?
Organisasjonsnummeret er 961570867.
Hva er telefonnummeret til DOWN TOWN BOWLING AS?
Telefonnummeret til DOWN TOWN BOWLING AS finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til DOWN TOWN BOWLING AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble DOWN TOWN BOWLING AS grunnlagt?
DOWN TOWN BOWLING AS ble grunnlagt den 31.08.1991.
Er DOWN TOWN BOWLING AS registrert for MVA?
DOWN TOWN BOWLING AS er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret