Gratis å annonsere + Legg ut

PECA INVEST AS

Andre egeninvesteringsselskaper
Aksjeselskap · OSLO, OSLO · Org.nr 962277411
RingRute
Regnskapsår 2025 · Kilde: Brønnøysund
Driftsinntekter
1,3 mill
Driftsresultat
925 008 kr
Årsresultat
908 368 kr
Egenkapital
18,8 mill
Antall ansatte

Detaljer

AdresseRasmus Winderens vei 32
0373 OSLO
Postadressec/o Brit K. Eckbo Rasmus Winderens vei 32
0373 OSLO

Om PECA INVEST AS

Investeringsvirksomhet samt ved aksjetegning eller på hvilken som helst annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender av enhver art.
Kilde: Brønnøysundregisteret

PECA INVEST AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnPECA INVEST AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer962277411
Registrert i Enhetsregisteret20.02.1995
Stiftelsesdato02.09.1991
Aksjekapital10.000.000 kr
Omsetning1.251.310 kr
Fortjenestemargin73,9 %
Antall ansatte
SektorØvrige finansielle foretak unntatt forsikring
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2025

Driftsinntekter1.251.310 kr
Driftsresultat925.008 kr
Resultat før skatt929.232 kr
Aksjekapital10.000.000 kr
Egenkapital18.773.601 kr
Gjeld1.582.995 kr
Årsresultat908.368 kr
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Rasmus Winderens vei 32, 0373 OSLO

Eiendom

AdresseRasmus Winderens vei 32, 0373 Oslo
Tomt
Matrikkel0301-42/96
KommuneOslo

Bedrifter på samme adresse

Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om PECA INVEST AS

Hva er den registrerte adressen til PECA INVEST AS?
Den registrerte adressen ligger i 0373 OSLO. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver PECA INVEST AS?
PECA INVEST AS er aktiv innen Andre egeninvesteringsselskaper.
Hva er organisasjonsnummeret til PECA INVEST AS?
Organisasjonsnummeret er 962277411.
Hva er telefonnummeret til PECA INVEST AS?
Telefonnummeret til PECA INVEST AS finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til PECA INVEST AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble PECA INVEST AS grunnlagt?
PECA INVEST AS ble grunnlagt den 02.09.1991.
Er PECA INVEST AS registrert for MVA?
PECA INVEST AS er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret