Gratis å annonsere + Legg ut

JAKOBSKILDEN VASSLAG

Uttak fra kilde, rensing og distribusjon av vann
Forening/lag/innretning · GJERDINGA, NÆRØYSUND · Org.nr 997278038
RingRuteE-post
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseNygård
7973 GJERDINGA

Om JAKOBSKILDEN VASSLAG

Lagets formål er å gi vann av optimal kvalitet til lagets medlemmer.
Kilde: Brønnøysundregisteret

JAKOBSKILDEN VASSLAG, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnJAKOBSKILDEN VASSLAG
OrganisasjonsformForening/lag/innretning
Organisasjonsnummer997278038
Registrert i Enhetsregisteret21.09.2011
Stiftelsesdato25.08.2003
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorIdeelle organisasjoner
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Nygård, 7973 GJERDINGA

Spørsmål om JAKOBSKILDEN VASSLAG

Hva er den registrerte adressen til JAKOBSKILDEN VASSLAG?
Den registrerte adressen ligger i 7973 GJERDINGA. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver JAKOBSKILDEN VASSLAG?
JAKOBSKILDEN VASSLAG er aktiv innen Uttak fra kilde, rensing og distribusjon av vann.
Hva er organisasjonsnummeret til JAKOBSKILDEN VASSLAG?
Organisasjonsnummeret er 997278038.
Hva er telefonnummeret til JAKOBSKILDEN VASSLAG?
Telefonnummeret til JAKOBSKILDEN VASSLAG finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til JAKOBSKILDEN VASSLAG ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble JAKOBSKILDEN VASSLAG grunnlagt?
JAKOBSKILDEN VASSLAG ble grunnlagt den 25.08.2003.
Er JAKOBSKILDEN VASSLAG registrert for MVA?
JAKOBSKILDEN VASSLAG er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret