Gratis å annonsere + Legg ut

PREBENDE HOLDING 2 AS

Utleie av egen eller leid fast eiendom
Aksjeselskap · OSLO, OSLO · Org.nr 999250904
Rute
Regnskapsår 2024 · Kilde: Brønnøysund
Driftsinntekter
Driftsresultat
-18 037 kr
Årsresultat
183 942 kr
Egenkapital
6 mill
Antall ansatte

Detaljer

Adressec/o Turbin AS Sagveien 21
0459 OSLO

Om PREBENDE HOLDING 2 AS

Investeringsselskap, herunder invester i aksjer, andeler i selskap, obligasjoner, fast eiendom, turisme og annet som står i naturlig forbindelse med dette.
Kilde: Brønnøysundregisteret

PREBENDE HOLDING 2 AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnPREBENDE HOLDING 2 AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer999250904
Registrert i Enhetsregisteret15.12.2012
Stiftelsesdato17.10.2012
Aksjekapital3.000.000 kr
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2024

Driftsinntekter
Driftsresultat-18.037 kr
Resultat før skatt183.942 kr
Aksjekapital3.000.000 kr
Egenkapital6.025.230 kr
Gjeld-9.899 kr
Årsresultat183.942 kr
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

c/o Turbin AS Sagveien 21, 0459 OSLO

Spørsmål om PREBENDE HOLDING 2 AS

Hva er den registrerte adressen til PREBENDE HOLDING 2 AS?
Den registrerte adressen ligger i 0459 OSLO. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver PREBENDE HOLDING 2 AS?
PREBENDE HOLDING 2 AS er aktiv innen Utleie av egen eller leid fast eiendom.
Hva er organisasjonsnummeret til PREBENDE HOLDING 2 AS?
Organisasjonsnummeret er 999250904.
Kan plasseringen til PREBENDE HOLDING 2 AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble PREBENDE HOLDING 2 AS grunnlagt?
PREBENDE HOLDING 2 AS ble grunnlagt den 17.10.2012.
Er PREBENDE HOLDING 2 AS registrert for MVA?
PREBENDE HOLDING 2 AS er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret