Gratis å annonsere + Legg ut

CSC SERVICE AS

Aksjeselskap · HALSANAUSTAN, HEIM · Org.nr 823835752
Bearbeiding av metaller

Om CSC SERVICE AS

Yte sveisearbeid, platearbeid og annen mekanisk arbeid som naturlig faller sammen med dette. Vedlikeholds- og reparasjonstjenester hovedsakelig av mekanisk art. Selskapet kan videre delta i andre selskaper med samme eller lignende virksomhet.
Kilde: Brønnøysundregisteret

CSC SERVICE AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnCSC SERVICE AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer823835752
Registrert i Enhetsregisteret16.11.2019
Stiftelsesdato01.11.2019
NACE-bransje25.530 Bearbeiding av metaller
Aksjekapital3.000.000 kr
Omsetning1.023.265 kr
Fortjenestemargin9,7 %
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Daglig lederCiprian Constantin
Styrets lederCiprian Constantin

Regnskap 2025

Driftsinntekter1.023.265 kr
Driftsresultat99.068 kr
Resultat før skatt98.976 kr
Aksjekapital3.000.000 kr
Egenkapital908 kr
Gjeld163.921 kr
Årsresultat98.976 kr
Driftsinntekter
0500K1M1,5M2025
Driftsresultat
025K50K75K100K2025
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Halsanaustan Landvegen 56, 6680 HALSANAUSTAN

Spørsmål om CSC SERVICE AS

Hva er den registrerte adressen til CSC SERVICE AS?
Den registrerte adressen ligger i 6680 HALSANAUSTAN. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver CSC SERVICE AS?
CSC SERVICE AS er aktiv innen Bearbeiding av metaller.
Hva er organisasjonsnummeret til CSC SERVICE AS?
Organisasjonsnummeret er 823835752.
Kan plasseringen til CSC SERVICE AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble CSC SERVICE AS grunnlagt?
CSC SERVICE AS ble grunnlagt den 01.11.2019.
Er CSC SERVICE AS registrert for MVA?
CSC SERVICE AS er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret
Vis filtre
Byggfolk & Håndverkere
Laster...
Laster...