Gratis å annonsere + Legg ut

TJØSTOLV MIDTSKOG

Utleie av egen eller leid fast eiendom
Enkeltpersonforetak · VINSTRA, NORD-FRON · Org.nr 827903582
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseRustvegen 270
2640 VINSTRA

Om TJØSTOLV MIDTSKOG

Jordbruksvirksomhet - dyrking av korn.
Kilde: Brønnøysundregisteret

TJØSTOLV MIDTSKOG, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnTJØSTOLV MIDTSKOG
OrganisasjonsformEnkeltpersonforetak
Organisasjonsnummer827903582
Registrert i Enhetsregisteret12.10.2021
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPersonlig næringsdrivende
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Rustvegen 270, 2640 VINSTRA

Eiendom

AdresseRustvegen 270, 2640 Vinstra
Tomt
Matrikkel3436-256/14
KommuneNord-Fron

Bedrifter på samme adresse

MIDTSKOG INVEST AS
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om TJØSTOLV MIDTSKOG

Hva er den registrerte adressen til TJØSTOLV MIDTSKOG?
Den registrerte adressen ligger i 2640 VINSTRA. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver TJØSTOLV MIDTSKOG?
TJØSTOLV MIDTSKOG er aktiv innen Utleie av egen eller leid fast eiendom.
Hva er organisasjonsnummeret til TJØSTOLV MIDTSKOG?
Organisasjonsnummeret er 827903582.
Kan plasseringen til TJØSTOLV MIDTSKOG ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble TJØSTOLV MIDTSKOG grunnlagt?
TJØSTOLV MIDTSKOG ble grunnlagt den 12.10.2021.
Er TJØSTOLV MIDTSKOG registrert for MVA?
TJØSTOLV MIDTSKOG er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret