Gratis å annonsere + Legg ut

AAREKOL ENERGISERVICE

Kuldeanlegg-, varmepumpearbeid og installasjon av peiser
Enkeltpersonforetak · FITJAR, FITJAR · Org.nr 894430672
RingRute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseBustebrotet 11
5419 FITJAR

Om AAREKOL ENERGISERVICE

Service og installasjon varmepumper og ventilasjon system. Etterisolering av bygg.
Kilde: Brønnøysundregisteret

AAREKOL ENERGISERVICE, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnAAREKOL ENERGISERVICE
OrganisasjonsformEnkeltpersonforetak
Organisasjonsnummer894430672
Registrert i Enhetsregisteret19.08.2009
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPersonlig næringsdrivende
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Bustebrotet 11, 5419 FITJAR

Spørsmål om AAREKOL ENERGISERVICE

Hva er den registrerte adressen til AAREKOL ENERGISERVICE?
Den registrerte adressen ligger i 5419 FITJAR. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver AAREKOL ENERGISERVICE?
AAREKOL ENERGISERVICE er aktiv innen Kuldeanlegg-, varmepumpearbeid og installasjon av peiser.
Hva er organisasjonsnummeret til AAREKOL ENERGISERVICE?
Organisasjonsnummeret er 894430672.
Hva er telefonnummeret til AAREKOL ENERGISERVICE?
Telefonnummeret til AAREKOL ENERGISERVICE finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til AAREKOL ENERGISERVICE ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble AAREKOL ENERGISERVICE grunnlagt?
AAREKOL ENERGISERVICE ble grunnlagt den 19.08.2009.
Er AAREKOL ENERGISERVICE registrert for MVA?
AAREKOL ENERGISERVICE er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret