Gratis å annonsere + Legg ut

OPTIKER GEIR KROGH AS

Detaljhandel med medisinske og ortopediske artikler
Aksjeselskap · SANDVIKA, BÆRUM · Org.nr 911939851
RingRuteNettsideE-post

Detaljer

AdresseBrodtkorbsgate 7
1338 SANDVIKA
PostadressePostboks 176 Nordstrand
1112 OSLO

Om OPTIKER GEIR KROGH AS

Optisk virksomhet samt deltagelse i andre selskaper.
Kilde: Brønnøysundregisteret

OPTIKER GEIR KROGH AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnOPTIKER GEIR KROGH AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer911939851
Registrert i Enhetsregisteret22.05.2013
Stiftelsesdato09.04.2013
Aksjekapital50.000.000 kr
Omsetning33.541.160 kr
Fortjenestemargin4,9 %
Antall ansatte26
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2025

Driftsinntekter33.541.160 kr
Driftsresultat1.632.619 kr
Resultat før skatt1.662.850 kr
Aksjekapital50.000.000 kr
Egenkapital5.348.987 kr
Gjeld8.682.652 kr
Årsresultat1.296.828 kr
Driftsinntekter
010M20M30M40M2025
Driftsresultat
0500K1M1,5M2M2025
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Brodtkorbsgate 7, 1338 SANDVIKA

Eiendom

AdresseBrodtkorbsgate 7, 1338 Sandvika
Tomt
Matrikkel3201-52/129
KommuneBærum

Bedrifter på samme adresse

SANDVIKA AUTO CARE ASBJØRKLUND SANDVIKA ASSANDVIKA SPECSAVERS ASSANDVIKA FOTO ASSCORETT FOOTWEAR ASGLOVE STORE ASSNOS SANDVIKA ASSHINEUP KG AS
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om OPTIKER GEIR KROGH AS

Hva er den registrerte adressen til OPTIKER GEIR KROGH AS?
Den registrerte adressen ligger i 1338 SANDVIKA. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver OPTIKER GEIR KROGH AS?
OPTIKER GEIR KROGH AS er aktiv innen Detaljhandel med medisinske og ortopediske artikler.
Hva er organisasjonsnummeret til OPTIKER GEIR KROGH AS?
Organisasjonsnummeret er 911939851.
Hva er telefonnummeret til OPTIKER GEIR KROGH AS?
Telefonnummeret til OPTIKER GEIR KROGH AS finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til OPTIKER GEIR KROGH AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble OPTIKER GEIR KROGH AS grunnlagt?
OPTIKER GEIR KROGH AS ble grunnlagt den 09.04.2013.
Er OPTIKER GEIR KROGH AS registrert for MVA?
OPTIKER GEIR KROGH AS er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret