Gratis å annonsere + Legg ut

TTT INVESTERINGER AS

Tjenester tilknyttet landtransport ikke nevnt annet sted
Aksjeselskap · OSLO, OSLO · Org.nr 912836398
RuteE-post

Detaljer

AdresseBogstadveien 24
0355 OSLO
PostadressePostboks 523
8507 NARVIK

Om TTT INVESTERINGER AS

Investering i aksjer og annen virksomhet som naturlig faller sammen med dette.
Kilde: Brønnøysundregisteret

TTT INVESTERINGER AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnTTT INVESTERINGER AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer912836398
Registrert i Enhetsregisteret04.12.2013
Stiftelsesdato14.11.2013
Aksjekapital3.000.000 kr
Omsetning0 kr
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2024

Driftsinntekter0 kr
Driftsresultat-24.855 kr
Resultat før skatt-25.304 kr
Aksjekapital3.000.000 kr
Egenkapital-98.433 kr
Gjeld608.433 kr
Årsresultat-25.304 kr
Driftsinntekter
001112024
Driftsresultat
-30K-20K-10K02024
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Bogstadveien 24, 0355 OSLO

Eiendom

AdresseBogstadveien 24, 0355 Oslo
Tomt
Matrikkel0301-214/32
KommuneOslo

Bedrifter på samme adresse

BOGSTAD KOLONIAL ASHELVEN MOON BAKKEKONGELF ASTMI HOLDING ASFEELING FRIDAY ASSKATEK ASFRØYA AGENCY ASTONE TRYTI
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om TTT INVESTERINGER AS

Hva er den registrerte adressen til TTT INVESTERINGER AS?
Den registrerte adressen ligger i 0355 OSLO. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver TTT INVESTERINGER AS?
TTT INVESTERINGER AS er aktiv innen Tjenester tilknyttet landtransport ikke nevnt annet sted.
Hva er organisasjonsnummeret til TTT INVESTERINGER AS?
Organisasjonsnummeret er 912836398.
Kan plasseringen til TTT INVESTERINGER AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble TTT INVESTERINGER AS grunnlagt?
TTT INVESTERINGER AS ble grunnlagt den 14.11.2013.
Er TTT INVESTERINGER AS registrert for MVA?
TTT INVESTERINGER AS er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret