Gratis å annonsere + Legg ut

SAMEIGET DAMPSKIPSBYGGET

Aktiviteter i borettslag og boligsameier
Eierseksjonssameie · SANDANE, GLOPPEN · Org.nr 916139721
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

Adressec/o Hanne Grete Heen Elvaneset 14
6823 SANDANE

Om SAMEIGET DAMPSKIPSBYGGET

Eierseksjonssameie
Kilde: Brønnøysundregisteret

SAMEIGET DAMPSKIPSBYGGET, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnSAMEIGET DAMPSKIPSBYGGET
OrganisasjonsformEierseksjonssameie
Organisasjonsnummer916139721
Registrert i Enhetsregisteret27.10.2015
Stiftelsesdato09.07.2014
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

c/o Hanne Grete Heen Elvaneset 14, 6823 SANDANE

Spørsmål om SAMEIGET DAMPSKIPSBYGGET

Hva er den registrerte adressen til SAMEIGET DAMPSKIPSBYGGET?
Den registrerte adressen ligger i 6823 SANDANE. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver SAMEIGET DAMPSKIPSBYGGET?
SAMEIGET DAMPSKIPSBYGGET er aktiv innen Aktiviteter i borettslag og boligsameier.
Hva er organisasjonsnummeret til SAMEIGET DAMPSKIPSBYGGET?
Organisasjonsnummeret er 916139721.
Kan plasseringen til SAMEIGET DAMPSKIPSBYGGET ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble SAMEIGET DAMPSKIPSBYGGET grunnlagt?
SAMEIGET DAMPSKIPSBYGGET ble grunnlagt den 09.07.2014.
Er SAMEIGET DAMPSKIPSBYGGET registrert for MVA?
SAMEIGET DAMPSKIPSBYGGET er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret