Gratis å annonsere + Legg ut

HAGA AS

Annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet sted
Aksjeselskap · STAVANGER, STAVANGER · Org.nr 916774680
Rute

Detaljer

AdresseTravbaneveien 3
4031 STAVANGER

Om HAGA AS

Entreprenørvirksomhet, herunder betongentreprenør, maskinentreprenør, tømmerarbeid, rørlegger, elektriker og anleggsgartnervirksomhet, utleie, kjøp og salg av utstyr, samt hva hermed står i forbindelse. Selskapet kan delta i andre selskaper med lignende formål.
Kilde: Brønnøysundregisteret

HAGA AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnHAGA AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer916774680
Registrert i Enhetsregisteret22.02.2016
Stiftelsesdato16.02.2016
Aksjekapital102.000.000 kr
Omsetning112.419.930 kr
Fortjenestemargin0,3 %
Antall ansatte56
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2025

Driftsinntekter112.419.930 kr
Driftsresultat392.952 kr
Resultat før skatt441.672 kr
Aksjekapital102.000.000 kr
Egenkapital3.343.954 kr
Gjeld29.034.006 kr
Årsresultat338.367 kr
Driftsinntekter
050M100M150M2025
Driftsresultat
0100K200K300K400K2025
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Travbaneveien 3, 4031 STAVANGER

Eiendom

AdresseTravbaneveien 3, 4031 Stavanger
Tomt
Matrikkel1103-15/172
KommuneStavanger

Bedrifter på samme adresse

EYMI BYGG ASXBYGG ASHAGA BOLIG ASHAGA INSTALLASJON ASBYGG-KON ASSANS ARKITEKTER ASMARTON RIDEUTSTYR ASEQUINE FUSION AS
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om HAGA AS

Hva er den registrerte adressen til HAGA AS?
Den registrerte adressen ligger i 4031 STAVANGER. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver HAGA AS?
HAGA AS er aktiv innen Annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet sted.
Hva er organisasjonsnummeret til HAGA AS?
Organisasjonsnummeret er 916774680.
Kan plasseringen til HAGA AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble HAGA AS grunnlagt?
HAGA AS ble grunnlagt den 16.02.2016.
Er HAGA AS registrert for MVA?
HAGA AS er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret