Gratis å annonsere + Legg ut

LIJANA KUCINSKIENE NEGLER

Skjønnhetspleie
Enkeltpersonforetak · KLEPP STASJON, KLEPP · Org.nr 916935692
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseOlavstunet 12
4353 KLEPP STASJON

Om LIJANA KUCINSKIENE NEGLER

Skjønnhetspleie som gel negler, gel maling, pedikyr, manikyr.
Kilde: Brønnøysundregisteret

LIJANA KUCINSKIENE NEGLER, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnLIJANA KUCINSKIENE NEGLER
OrganisasjonsformEnkeltpersonforetak
Organisasjonsnummer916935692
Registrert i Enhetsregisteret29.03.2016
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPersonlig næringsdrivende
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Olavstunet 12, 4353 KLEPP STASJON

Eiendom

AdresseOlavstunet 12, 4353 Klepp Stasjon
Tomt
Matrikkel1120-10/472
KommuneKlepp

Bedrifter på samme adresse

NORD TRE DESIGN ANDRIUS KUCINSKAS
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om LIJANA KUCINSKIENE NEGLER

Hva er den registrerte adressen til LIJANA KUCINSKIENE NEGLER?
Den registrerte adressen ligger i 4353 KLEPP STASJON. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver LIJANA KUCINSKIENE NEGLER?
LIJANA KUCINSKIENE NEGLER er aktiv innen Skjønnhetspleie.
Hva er organisasjonsnummeret til LIJANA KUCINSKIENE NEGLER?
Organisasjonsnummeret er 916935692.
Kan plasseringen til LIJANA KUCINSKIENE NEGLER ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble LIJANA KUCINSKIENE NEGLER grunnlagt?
LIJANA KUCINSKIENE NEGLER ble grunnlagt den 29.03.2016.
Er LIJANA KUCINSKIENE NEGLER registrert for MVA?
LIJANA KUCINSKIENE NEGLER er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret