Gratis å annonsere + Legg ut

TRUDE AALBU

Andre tjenester tilknyttet undervisning ikke nevnt annet sted
Enkeltpersonforetak · OPPDAL, OPPDAL · Org.nr 918123547
RuteNettsideE-post
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseMyrtrøa 40
7340 OPPDAL

Om TRUDE AALBU

Vi skal selge online kurs med fokus på et sunt kosthold og et overordnet fokus på å skape matglede hos barn. Vi bruker Statens anbefalinger for kosthold, ernæring og fysisk aktivitet som grunnlag for alt vårt arbeid. Hovedkurset vil inkludere live webinar eller 1 til 1 samtale. Enklere og mindre kurs kan tilbys, men da regnes det som et produkt fremfor en tjeneste. Bedriften skal også selge kurs, foredrag og undervisning om kosthold til kommuner og helsestasjon, barnehager og foreldre. Salget foregår over nett (online kurs) og ved kontakt via e-post, telefon eller personlig møte (kommune/helsestasjon, barnehager/foreldre).
Kilde: Brønnøysundregisteret

TRUDE AALBU, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnTRUDE AALBU
OrganisasjonsformEnkeltpersonforetak
Organisasjonsnummer918123547
Registrert i Enhetsregisteret01.12.2016
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPersonlig næringsdrivende
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Myrtrøa 40, 7340 OPPDAL

Eiendom

AdresseMyrtrøa 40, 7340 Oppdal
Tomt
Matrikkel5021-236/30
KommuneOppdal

Bedrifter på samme adresse

KVASIR ASOPPDAL STYRKELØFTKLUBBBALDER KAPITAL ASMORGENFUGL STUDIO AS
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om TRUDE AALBU

Hva er den registrerte adressen til TRUDE AALBU?
Den registrerte adressen ligger i 7340 OPPDAL. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver TRUDE AALBU?
TRUDE AALBU er aktiv innen Andre tjenester tilknyttet undervisning ikke nevnt annet sted.
Hva er organisasjonsnummeret til TRUDE AALBU?
Organisasjonsnummeret er 918123547.
Kan plasseringen til TRUDE AALBU ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble TRUDE AALBU grunnlagt?
TRUDE AALBU ble grunnlagt den 01.12.2016.
Er TRUDE AALBU registrert for MVA?
TRUDE AALBU er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret