Gratis å annonsere + Legg ut

MPI HAGEPARTNER AS

Beplantning av hager og parkanlegg
Aksjeselskap · PORSGRUNN, PORSGRUNN · Org.nr 919203471
Rute

Detaljer

AdresseEdvard Griegs veg 37
3933 PORSGRUNN

Om MPI HAGEPARTNER AS

Hagearbeid, herunder gressklipping, bygging av heller, snøbrøyting mm.
Kilde: Brønnøysundregisteret

MPI HAGEPARTNER AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnMPI HAGEPARTNER AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer919203471
Registrert i Enhetsregisteret27.06.2017
Stiftelsesdato01.06.2017
Aksjekapital3.000.000 kr
Omsetning5.078.278 kr
Fortjenestemargin18,1 %
Antall ansatte14
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2024

Driftsinntekter5.078.278 kr
Driftsresultat920.797 kr
Resultat før skatt1.036.955 kr
Aksjekapital3.000.000 kr
Egenkapital5.533.162 kr
Gjeld804.186 kr
Årsresultat815.947 kr
Driftsinntekter
02M4M6M2024
Driftsresultat
0250K500K750K1M2024
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Edvard Griegs veg 37, 3933 PORSGRUNN

Eiendom

AdresseEdvard Griegs veg 37, 3933 Porsgrunn
Tomt
Matrikkel4001-200/436
KommunePorsgrunn
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om MPI HAGEPARTNER AS

Hva er den registrerte adressen til MPI HAGEPARTNER AS?
Den registrerte adressen ligger i 3933 PORSGRUNN. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver MPI HAGEPARTNER AS?
MPI HAGEPARTNER AS er aktiv innen Beplantning av hager og parkanlegg.
Hva er organisasjonsnummeret til MPI HAGEPARTNER AS?
Organisasjonsnummeret er 919203471.
Kan plasseringen til MPI HAGEPARTNER AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble MPI HAGEPARTNER AS grunnlagt?
MPI HAGEPARTNER AS ble grunnlagt den 01.06.2017.
Er MPI HAGEPARTNER AS registrert for MVA?
MPI HAGEPARTNER AS er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret