Gratis å annonsere + Legg ut

ERIK WALCOTT FYSIOTERAPEUT

Fysioterapi- og ergoterapitjenester
Enkeltpersonforetak · OSLO, OSLO · Org.nr 919469846
RingRuteE-post
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseDrammensveien 50D
0271 OSLO

Om ERIK WALCOTT FYSIOTERAPEUT

Privat praksis, fysioterapi.
Kilde: Brønnøysundregisteret

ERIK WALCOTT FYSIOTERAPEUT, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnERIK WALCOTT FYSIOTERAPEUT
OrganisasjonsformEnkeltpersonforetak
Organisasjonsnummer919469846
Registrert i Enhetsregisteret28.08.2017
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPersonlig næringsdrivende
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Drammensveien 50D, 0271 OSLO

Eiendom

AdresseDrammensveien 50D, 0271 Oslo
Tomt
Matrikkel0301-211/61
KommuneOslo

Bedrifter på samme adresse

GREENGRASS BILLETTPHAMEHAMEHA PHAMPECHA KUCHA NORWAYDESIGNATED ASOSLO BOLIGTAKST ASMOLIDO AS
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om ERIK WALCOTT FYSIOTERAPEUT

Hva er den registrerte adressen til ERIK WALCOTT FYSIOTERAPEUT?
Den registrerte adressen ligger i 0271 OSLO. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver ERIK WALCOTT FYSIOTERAPEUT?
ERIK WALCOTT FYSIOTERAPEUT er aktiv innen Fysioterapi- og ergoterapitjenester.
Hva er organisasjonsnummeret til ERIK WALCOTT FYSIOTERAPEUT?
Organisasjonsnummeret er 919469846.
Hva er telefonnummeret til ERIK WALCOTT FYSIOTERAPEUT?
Telefonnummeret til ERIK WALCOTT FYSIOTERAPEUT finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til ERIK WALCOTT FYSIOTERAPEUT ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble ERIK WALCOTT FYSIOTERAPEUT grunnlagt?
ERIK WALCOTT FYSIOTERAPEUT ble grunnlagt den 28.08.2017.
Er ERIK WALCOTT FYSIOTERAPEUT registrert for MVA?
ERIK WALCOTT FYSIOTERAPEUT er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret