Gratis å annonsere + Legg ut

FAU KRUTTVERKET FUS BARNEHAGE

Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers
Forening/lag/innretning · NITTEDAL, NITTEDAL · Org.nr 919718129
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseSvartkruttveien 183
1482 NITTEDAL

Om FAU KRUTTVERKET FUS BARNEHAGE

Skal arbeide med saker som berører den daglige virksomheten i barnehagen. Våre et bindeledd mellom hjem og barnehage.
Kilde: Brønnøysundregisteret

FAU KRUTTVERKET FUS BARNEHAGE, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnFAU KRUTTVERKET FUS BARNEHAGE
OrganisasjonsformForening/lag/innretning
Organisasjonsnummer919718129
Registrert i Enhetsregisteret17.11.2017
Stiftelsesdato19.10.2017
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorIdeelle organisasjoner
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Svartkruttveien 183, 1482 NITTEDAL

Eiendom

AdresseSvartkruttveien 183, 1482 Nittedal
Tomt
Matrikkel3232-13/111
KommuneNittedal

Bedrifter på samme adresse

KRUTTVERKET FUS BARNEHAGE AS
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om FAU KRUTTVERKET FUS BARNEHAGE

Hva er den registrerte adressen til FAU KRUTTVERKET FUS BARNEHAGE?
Den registrerte adressen ligger i 1482 NITTEDAL. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver FAU KRUTTVERKET FUS BARNEHAGE?
FAU KRUTTVERKET FUS BARNEHAGE er aktiv innen Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers.
Hva er organisasjonsnummeret til FAU KRUTTVERKET FUS BARNEHAGE?
Organisasjonsnummeret er 919718129.
Kan plasseringen til FAU KRUTTVERKET FUS BARNEHAGE ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble FAU KRUTTVERKET FUS BARNEHAGE grunnlagt?
FAU KRUTTVERKET FUS BARNEHAGE ble grunnlagt den 19.10.2017.
Er FAU KRUTTVERKET FUS BARNEHAGE registrert for MVA?
FAU KRUTTVERKET FUS BARNEHAGE er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret