Gratis å annonsere + Legg ut

AMARINE HOLDING AS

Uoppgitt
Aksjeselskap · OSLO, OSLO · Org.nr 920284779
Rute

Detaljer

AdresseKarenslyst allé 2
0278 OSLO
Postadressec/o Yonder AS Postboks 44 Skøyen
0212 OSLO

Om AMARINE HOLDING AS

Investeringer innenfor fiskeindustri, samt enhver annen økonomisk virksomhet som selskapet finner formålstjenlig, herunder deltagelse i andre selskaper ved aksjetegning eller på annen måte.
Kilde: Brønnøysundregisteret

AMARINE HOLDING AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnAMARINE HOLDING AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer920284779
Registrert i Enhetsregisteret22.01.2018
Stiftelsesdato01.11.2017
NACE-bransje00.000 Uoppgitt
Aksjekapital3.000.000 kr
Omsetning0 kr
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2024

Driftsinntekter0 kr
Driftsresultat0 kr
Resultat før skatt-1.855 kr
Aksjekapital3.000.000 kr
Egenkapital-330.835 kr
Gjeld373.835 kr
Årsresultat-1.855 kr
Driftsinntekter
001112024
Driftsresultat
001112024
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Karenslyst allé 2, 0278 OSLO

Eiendom

AdresseKarenslyst allé 2, 0278 Oslo
Tomt
Matrikkel0301-3/615
KommuneOslo

Bedrifter på samme adresse

FUGRO NORWAY ASHANSEN TECHNOLOGIES NORWAY ASBJØRG FJELL ASMASCHMANNS ASCONAXESS TRADE NORWAY ASDYVE & PARTNERE EIENDOMSMEGLING ASCLOUDWORKS ASFRAMDRIFT AS
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om AMARINE HOLDING AS

Hva er den registrerte adressen til AMARINE HOLDING AS?
Den registrerte adressen ligger i 0278 OSLO. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver AMARINE HOLDING AS?
AMARINE HOLDING AS er aktiv innen Uoppgitt.
Hva er organisasjonsnummeret til AMARINE HOLDING AS?
Organisasjonsnummeret er 920284779.
Kan plasseringen til AMARINE HOLDING AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble AMARINE HOLDING AS grunnlagt?
AMARINE HOLDING AS ble grunnlagt den 01.11.2017.
Er AMARINE HOLDING AS registrert for MVA?
AMARINE HOLDING AS er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret