Gratis å annonsere + Legg ut

VIDA VITAL AS

Undervisning innenfor idrett og rekreasjon
Aksjeselskap · OSLO, OSLO · Org.nr 921449305
Rute

Detaljer

AdresseDrammensveien 83
0271 OSLO
Postadressec/o Madelen Rasmussen Pan Vidal Lovisenlund 10A
0287 OSLO

Om VIDA VITAL AS

Trening og hjelpe andre til bedre helse.
Kilde: Brønnøysundregisteret

VIDA VITAL AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnVIDA VITAL AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer921449305
Registrert i Enhetsregisteret25.09.2018
Stiftelsesdato03.09.2018
Aksjekapital3.000.000 kr
Omsetning94.991 kr
Fortjenestemargin-919,2 %
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2025

Driftsinntekter94.991 kr
Driftsresultat-873.149 kr
Resultat før skatt-872.812 kr
Aksjekapital3.000.000 kr
Egenkapital-4.602.681 kr
Gjeld4.965.861 kr
Årsresultat-872.812 kr
Driftsinntekter
025K50K75K100K2025
Driftsresultat
-1M-750K-500K-250K02025
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Drammensveien 83, 0271 OSLO

Eiendom

AdresseDrammensveien 83, 0271 Oslo
Tomt
Matrikkel0301-212/117
KommuneOslo

Bedrifter på samme adresse

STEFFEN AARSNESSKARPSNO KLINIKKEN EIENDOM ASRITA TELLEFSDALAKUPUNKTUR KLINIKK HARMONY D TOROCHARLOTTE HELENE ROTHMANTORMOD GJØLBERG NYGREN INNGÅR I DØDSBOMITTPUSTEROM.COM ASMAIA LOHRE KØHN
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om VIDA VITAL AS

Hva er den registrerte adressen til VIDA VITAL AS?
Den registrerte adressen ligger i 0271 OSLO. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver VIDA VITAL AS?
VIDA VITAL AS er aktiv innen Undervisning innenfor idrett og rekreasjon.
Hva er organisasjonsnummeret til VIDA VITAL AS?
Organisasjonsnummeret er 921449305.
Kan plasseringen til VIDA VITAL AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble VIDA VITAL AS grunnlagt?
VIDA VITAL AS ble grunnlagt den 03.09.2018.
Er VIDA VITAL AS registrert for MVA?
VIDA VITAL AS er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret