Gratis å annonsere + Legg ut

ROTO HOLDING AS

Uoppgitt
Aksjeselskap · OSLO, OSLO · Org.nr 921854099
Rute

Detaljer

AdresseKurveien 17
0495 OSLO

Om ROTO HOLDING AS

Være et investeringsselskap, herunder investering i aksjer, andeler i selskap etter selskapsloven og utenlandske selskaper, obligasjoner, fast eiendom og annet som står i naturlig forbindelse med dette.
Kilde: Brønnøysundregisteret

ROTO HOLDING AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnROTO HOLDING AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer921854099
Registrert i Enhetsregisteret10.12.2018
Stiftelsesdato25.09.2018
NACE-bransje00.000 Uoppgitt
Aksjekapital16.500.000 kr
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2024

Driftsinntekter
Driftsresultat-66.864 kr
Resultat før skatt215.199 kr
Aksjekapital16.500.000 kr
Egenkapital11.335.178 kr
Gjeld3.346.687 kr
Årsresultat167.855 kr
Driftsresultat
-80K-60K-40K-20K02024
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Kurveien 17, 0495 OSLO

Eiendom

AdresseKurveien 17, 0495 Oslo
Tomt
Matrikkel0301-75/723
KommuneOslo

Bedrifter på samme adresse

GAMEPARTNER ASTRYGVE OLLENDORFF
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om ROTO HOLDING AS

Hva er den registrerte adressen til ROTO HOLDING AS?
Den registrerte adressen ligger i 0495 OSLO. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver ROTO HOLDING AS?
ROTO HOLDING AS er aktiv innen Uoppgitt.
Hva er organisasjonsnummeret til ROTO HOLDING AS?
Organisasjonsnummeret er 921854099.
Kan plasseringen til ROTO HOLDING AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble ROTO HOLDING AS grunnlagt?
ROTO HOLDING AS ble grunnlagt den 25.09.2018.
Er ROTO HOLDING AS registrert for MVA?
ROTO HOLDING AS er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret