Gratis å annonsere + Legg ut

HALFDAN SVARTES GATE 5

Eiendomsforvaltning på oppdrag
Forening/lag/innretning · HØNEFOSS, RINGERIKE · Org.nr 922243689
RingRute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseHalvdan Svartes gate 5
3515 HØNEFOSS
Postadressec/o Kjell Arne Hunstad Hønen terrasse 4A
3515 HØNEFOSS

Om HALFDAN SVARTES GATE 5

Drifte garasjeforening.
Kilde: Brønnøysundregisteret

HALFDAN SVARTES GATE 5, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnHALFDAN SVARTES GATE 5
OrganisasjonsformForening/lag/innretning
Organisasjonsnummer922243689
Registrert i Enhetsregisteret27.04.2019
Stiftelsesdato05.12.2018
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorIdeelle organisasjoner
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Halvdan Svartes gate 5, 3515 HØNEFOSS

Eiendom

AdresseHalvdan Svartes gate 5, 3515 Hønefoss
Tomt
Matrikkel3305-86/481
KommuneRingerike
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om HALFDAN SVARTES GATE 5

Hva er den registrerte adressen til HALFDAN SVARTES GATE 5?
Den registrerte adressen ligger i 3515 HØNEFOSS. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver HALFDAN SVARTES GATE 5?
HALFDAN SVARTES GATE 5 er aktiv innen Eiendomsforvaltning på oppdrag.
Hva er organisasjonsnummeret til HALFDAN SVARTES GATE 5?
Organisasjonsnummeret er 922243689.
Hva er telefonnummeret til HALFDAN SVARTES GATE 5?
Telefonnummeret til HALFDAN SVARTES GATE 5 finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til HALFDAN SVARTES GATE 5 ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble HALFDAN SVARTES GATE 5 grunnlagt?
HALFDAN SVARTES GATE 5 ble grunnlagt den 05.12.2018.
Er HALFDAN SVARTES GATE 5 registrert for MVA?
HALFDAN SVARTES GATE 5 er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret