Gratis å annonsere + Legg ut

GRENLAND PAINTBALL LAG

Aktiviteter i idrettslag og -klubber
Forening/lag/innretning · Org.nr 922318573
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

PostadresseHovetbakken 19A
3937 PORSGRUNN

Om GRENLAND PAINTBALL LAG

Paintball i skog og bygg.
Kilde: Brønnøysundregisteret

GRENLAND PAINTBALL LAG, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnGRENLAND PAINTBALL LAG
OrganisasjonsformForening/lag/innretning
Organisasjonsnummer922318573
Registrert i Enhetsregisteret11.04.2019
Stiftelsesdato19.02.2019
NACE-bransje93.120 Aktiviteter i idrettslag og -klubber
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorIdeelle organisasjoner
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Styrets lederStian Svolsbru
Kilde: Brønnøysundregisteret

Spørsmål om GRENLAND PAINTBALL LAG

Hvilken type virksomhet driver GRENLAND PAINTBALL LAG?
GRENLAND PAINTBALL LAG er aktiv innen Aktiviteter i idrettslag og -klubber.
Hva er organisasjonsnummeret til GRENLAND PAINTBALL LAG?
Organisasjonsnummeret er 922318573.
Når ble GRENLAND PAINTBALL LAG grunnlagt?
GRENLAND PAINTBALL LAG ble grunnlagt den 19.02.2019.
Er GRENLAND PAINTBALL LAG registrert for MVA?
GRENLAND PAINTBALL LAG er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret