Gratis å annonsere + Legg ut

STR NORDIC AS

Detaljhandel med nærings- og nytelsesmidler ellers
Aksjeselskap · ÅS, ÅS · Org.nr 923264701
RingRuteE-post

Detaljer

AdresseGamleveien 2
1434 ÅS
PostadressePostboks 18
1431 ÅS

Om STR NORDIC AS

Salg av kosttilskudd og næringsmidler til sluttbruker.
Kilde: Brønnøysundregisteret

STR NORDIC AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnSTR NORDIC AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer923264701
Registrert i Enhetsregisteret27.08.2019
Stiftelsesdato02.07.2019
Aksjekapital3.000.000 kr
Omsetning19.262.686 kr
Fortjenestemargin17,8 %
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2025

Driftsinntekter19.262.686 kr
Driftsresultat3.421.516 kr
Resultat før skatt3.698.089 kr
Aksjekapital3.000.000 kr
Egenkapital1.710.272 kr
Gjeld3.238.751 kr
Årsresultat3.242.469 kr
Driftsinntekter
05M10M15M20M2025
Driftsresultat
01M2M3M4M2025
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Gamleveien 2, 1434 ÅS

Spørsmål om STR NORDIC AS

Hva er den registrerte adressen til STR NORDIC AS?
Den registrerte adressen ligger i 1434 ÅS. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver STR NORDIC AS?
STR NORDIC AS er aktiv innen Detaljhandel med nærings- og nytelsesmidler ellers.
Hva er organisasjonsnummeret til STR NORDIC AS?
Organisasjonsnummeret er 923264701.
Hva er telefonnummeret til STR NORDIC AS?
Telefonnummeret til STR NORDIC AS finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til STR NORDIC AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble STR NORDIC AS grunnlagt?
STR NORDIC AS ble grunnlagt den 02.07.2019.
Er STR NORDIC AS registrert for MVA?
STR NORDIC AS er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret