Gratis å annonsere + Legg ut

TK SPORTS HOLDING AS

Detaljhandel med sportsvarer
Aksjeselskap · SANDNESSJØEN, ALSTAHAUG · Org.nr 926767895
Rute

Detaljer

Adressec/o Terje Karlsen Kirkeveien 23
8800 SANDNESSJØEN

Om TK SPORTS HOLDING AS

Holdingselskap, verdipapirer.
Kilde: Brønnøysundregisteret

TK SPORTS HOLDING AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnTK SPORTS HOLDING AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer926767895
Registrert i Enhetsregisteret10.03.2021
Stiftelsesdato23.02.2021
Aksjekapital3.000.000 kr
Omsetning0 kr
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2024

Driftsinntekter0 kr
Driftsresultat-51.555 kr
Resultat før skatt-51.041 kr
Aksjekapital3.000.000 kr
Egenkapital-49.815 kr
Gjeld1.060.347 kr
Årsresultat-51.041 kr
Driftsinntekter
001112024
Driftsresultat
-60K-40K-20K02024
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

c/o Terje Karlsen Kirkeveien 23, 8800 SANDNESSJØEN

Spørsmål om TK SPORTS HOLDING AS

Hva er den registrerte adressen til TK SPORTS HOLDING AS?
Den registrerte adressen ligger i 8800 SANDNESSJØEN. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver TK SPORTS HOLDING AS?
TK SPORTS HOLDING AS er aktiv innen Detaljhandel med sportsvarer.
Hva er organisasjonsnummeret til TK SPORTS HOLDING AS?
Organisasjonsnummeret er 926767895.
Kan plasseringen til TK SPORTS HOLDING AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble TK SPORTS HOLDING AS grunnlagt?
TK SPORTS HOLDING AS ble grunnlagt den 23.02.2021.
Er TK SPORTS HOLDING AS registrert for MVA?
TK SPORTS HOLDING AS er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret