Gratis å annonsere + Legg ut

NORTHWALL AS

Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer
Aksjeselskap · SANDEFJORD, SANDEFJORD · Org.nr 928284972
Rute

Detaljer

Adressec/o Mats Evensen Hauanveien 3
3213 SANDEFJORD

Om NORTHWALL AS

Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi.
Kilde: Brønnøysundregisteret

NORTHWALL AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnNORTHWALL AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer928284972
Registrert i Enhetsregisteret06.12.2021
Stiftelsesdato11.11.2021
NACE-bransje62.200 Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer
Aksjekapital10.000.000 kr
Omsetning227.410 kr
Fortjenestemargin-3,9 %
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Regnskap 2025

Driftsinntekter227.410 kr
Driftsresultat-8.868 kr
Resultat før skatt-5.071 kr
Aksjekapital10.000.000 kr
Egenkapital40.916 kr
Gjeld18.296 kr
Årsresultat-5.071 kr
Driftsinntekter
0100K200K300K2025
Driftsresultat
-10K-7,5K-5K-2,5K02025
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

c/o Mats Evensen Hauanveien 3, 3213 SANDEFJORD

Spørsmål om NORTHWALL AS

Hva er den registrerte adressen til NORTHWALL AS?
Den registrerte adressen ligger i 3213 SANDEFJORD. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver NORTHWALL AS?
NORTHWALL AS er aktiv innen Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer.
Hva er organisasjonsnummeret til NORTHWALL AS?
Organisasjonsnummeret er 928284972.
Kan plasseringen til NORTHWALL AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble NORTHWALL AS grunnlagt?
NORTHWALL AS ble grunnlagt den 11.11.2021.
Er NORTHWALL AS registrert for MVA?
NORTHWALL AS er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret