Gratis å annonsere + Legg ut

BAS MAL AS

Maler- og glassarbeid
Aksjeselskap · DRAMMEN, DRAMMEN · Org.nr 928652807
Rute

Detaljer

AdresseØvre Eikervei 42
3048 DRAMMEN

Om BAS MAL AS

Utføre malerarbeid inne og utvendig hos private og firmaer samt oppussingstjenester.
Kilde: Brønnøysundregisteret

BAS MAL AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnBAS MAL AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer928652807
Registrert i Enhetsregisteret01.02.2022
Stiftelsesdato06.01.2022
Aksjekapital3.000.000 kr
Omsetning2.290.028 kr
Fortjenestemargin1,7 %
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2025

Driftsinntekter2.290.028 kr
Driftsresultat38.307 kr
Resultat før skatt39.312 kr
Aksjekapital3.000.000 kr
Egenkapital33.789 kr
Gjeld389.047 kr
Årsresultat39.312 kr
Driftsinntekter
01M2M3M2025
Driftsresultat
010K20K30K40K2025
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Øvre Eikervei 42, 3048 DRAMMEN

Eiendom

AdresseØvre Eikervei 42, 3048 Drammen
Tomt
Matrikkel3301-108/2
KommuneDrammen
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om BAS MAL AS

Hva er den registrerte adressen til BAS MAL AS?
Den registrerte adressen ligger i 3048 DRAMMEN. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver BAS MAL AS?
BAS MAL AS er aktiv innen Maler- og glassarbeid.
Hva er organisasjonsnummeret til BAS MAL AS?
Organisasjonsnummeret er 928652807.
Kan plasseringen til BAS MAL AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble BAS MAL AS grunnlagt?
BAS MAL AS ble grunnlagt den 06.01.2022.
Er BAS MAL AS registrert for MVA?
BAS MAL AS er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret