Gratis å annonsere + Legg ut

PARKETTPROFFEN AS

Gulvlegging og tapetsering
Aksjeselskap · DRAMMEN, DRAMMEN · Org.nr 929092252
RingRuteNettsideE-post

Detaljer

AdresseBlichs gate 1
3044 DRAMMEN

Om PARKETTPROFFEN AS

Import og salg av parkett.
Kilde: Brønnøysundregisteret

PARKETTPROFFEN AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnPARKETTPROFFEN AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer929092252
Registrert i Enhetsregisteret25.04.2022
Stiftelsesdato23.02.2022
Aksjekapital3.000.000 kr
Omsetning6.998.077 kr
Fortjenestemargin-0,4 %
Antall ansatte9
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2025

Driftsinntekter6.998.077 kr
Driftsresultat-25.805 kr
Resultat før skatt-55.760 kr
Aksjekapital3.000.000 kr
Egenkapital153.564 kr
Gjeld1.778.368 kr
Årsresultat-47.041 kr
Driftsinntekter
02M4M6M8M2025
Driftsresultat
-30K-20K-10K02025
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Blichs gate 1, 3044 DRAMMEN

Eiendom

AdresseBlichs gate 1, 3044 Drammen
Tomt
Matrikkel3301-110/68
KommuneDrammen

Bedrifter på samme adresse

AURA BEAUTY BY WIKTORIA WNUKBEAUTY EXPERT ASMR.SAKS CHAABANZEWAR KAMALDRAMMEN SPILLFORENINGMIDGARD GAMES ASBEAUTY MAGIC ASMICHAELSEN FINANSIELL RÅDGIVNING
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om PARKETTPROFFEN AS

Hva er den registrerte adressen til PARKETTPROFFEN AS?
Den registrerte adressen ligger i 3044 DRAMMEN. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver PARKETTPROFFEN AS?
PARKETTPROFFEN AS er aktiv innen Gulvlegging og tapetsering.
Hva er organisasjonsnummeret til PARKETTPROFFEN AS?
Organisasjonsnummeret er 929092252.
Hva er telefonnummeret til PARKETTPROFFEN AS?
Telefonnummeret til PARKETTPROFFEN AS finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til PARKETTPROFFEN AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble PARKETTPROFFEN AS grunnlagt?
PARKETTPROFFEN AS ble grunnlagt den 23.02.2022.
Er PARKETTPROFFEN AS registrert for MVA?
PARKETTPROFFEN AS er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret