Gratis å annonsere + Legg ut

ARKAVE AS

Dataprogrammeringstjenester
Aksjeselskap · OSLO, OSLO · Org.nr 929739736
Rute

Detaljer

Adressec/o Eirin Sveen Gamle Enebakkvei 41G
1188 OSLO

Om ARKAVE AS

Løsninger og tjenester innen IT.
Kilde: Brønnøysundregisteret

ARKAVE AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnARKAVE AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer929739736
Registrert i Enhetsregisteret31.08.2022
Stiftelsesdato16.08.2022
Aksjekapital5.000.000 kr
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2024

Driftsinntekter
Driftsresultat-5.295 kr
Resultat før skatt-5.282 kr
Aksjekapital5.000.000 kr
Egenkapital24.711 kr
Gjeld0 kr
Årsresultat-5.282 kr
Driftsresultat
-6K-4K-2K02024
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

c/o Eirin Sveen Gamle Enebakkvei 41G, 1188 OSLO

Spørsmål om ARKAVE AS

Hva er den registrerte adressen til ARKAVE AS?
Den registrerte adressen ligger i 1188 OSLO. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver ARKAVE AS?
ARKAVE AS er aktiv innen Dataprogrammeringstjenester.
Hva er organisasjonsnummeret til ARKAVE AS?
Organisasjonsnummeret er 929739736.
Kan plasseringen til ARKAVE AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble ARKAVE AS grunnlagt?
ARKAVE AS ble grunnlagt den 16.08.2022.
Er ARKAVE AS registrert for MVA?
ARKAVE AS er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret