Gratis å annonsere + Legg ut

9TOO LUNDE

Skapende kunstnerisk virksomhet innenfor visuell kunst
Enkeltpersonforetak · STEINKJER, STEINKJER · Org.nr 929908899
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseLeilighet 403 Kongens gate 36
7713 STEINKJER

Om 9TOO LUNDE

Frilans illustratør.
Kilde: Brønnøysundregisteret

9TOO LUNDE, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navn9TOO LUNDE
OrganisasjonsformEnkeltpersonforetak
Organisasjonsnummer929908899
Registrert i Enhetsregisteret26.09.2022
NACE-bransje90.120 Skapende kunstnerisk virksomhet innenfor visuell kunst
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPersonlig næringsdrivende
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Leilighet 403 Kongens gate 36, 7713 STEINKJER

Spørsmål om 9TOO LUNDE

Hva er den registrerte adressen til 9TOO LUNDE?
Den registrerte adressen ligger i 7713 STEINKJER. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver 9TOO LUNDE?
9TOO LUNDE er aktiv innen Skapende kunstnerisk virksomhet innenfor visuell kunst.
Hva er organisasjonsnummeret til 9TOO LUNDE?
Organisasjonsnummeret er 929908899.
Kan plasseringen til 9TOO LUNDE ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble 9TOO LUNDE grunnlagt?
9TOO LUNDE ble grunnlagt den 26.09.2022.
Er 9TOO LUNDE registrert for MVA?
9TOO LUNDE er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret