Gratis å annonsere + Legg ut

EINAR MYHREN NILSSON

Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk
Enkeltpersonforetak · OSLO, OSLO · Org.nr 930533939
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseUrtegata 46
0187 OSLO

Om EINAR MYHREN NILSSON

Musikkutøving, musikkproduksjon, musikkundervisning.
Kilde: Brønnøysundregisteret

EINAR MYHREN NILSSON, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnEINAR MYHREN NILSSON
OrganisasjonsformEnkeltpersonforetak
Organisasjonsnummer930533939
Registrert i Enhetsregisteret23.12.2022
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPersonlig næringsdrivende
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Urtegata 46, 0187 OSLO

Eiendom

AdresseUrtegata 46, 0187 Oslo
Tomt
Matrikkel0301-230/380
KommuneOslo

Bedrifter på samme adresse

CULT KAOS ASCULT KAOS SIMON MOE MOHOLTLINN EIDEÅSMUND HASLIHUMANITÆR GRUPPE
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om EINAR MYHREN NILSSON

Hva er den registrerte adressen til EINAR MYHREN NILSSON?
Den registrerte adressen ligger i 0187 OSLO. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver EINAR MYHREN NILSSON?
EINAR MYHREN NILSSON er aktiv innen Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk.
Hva er organisasjonsnummeret til EINAR MYHREN NILSSON?
Organisasjonsnummeret er 930533939.
Kan plasseringen til EINAR MYHREN NILSSON ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble EINAR MYHREN NILSSON grunnlagt?
EINAR MYHREN NILSSON ble grunnlagt den 23.12.2022.
Er EINAR MYHREN NILSSON registrert for MVA?
EINAR MYHREN NILSSON er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret