Gratis å annonsere + Legg ut

TRONDHEIMSVEGEN KLØFTA 96 AS

Uoppgitt
Aksjeselskap · KLØFTA, ULLENSAKER · Org.nr 930919241
Rute

Detaljer

AdresseTrondheimsvegen - Kløfta 70
2040 KLØFTA

Om TRONDHEIMSVEGEN KLØFTA 96 AS

Investeringsvirksomhet innenfor aksjer og andeler i andre selskaper, samt fast eiendom. Utleie av eiendom.
Kilde: Brønnøysundregisteret

TRONDHEIMSVEGEN KLØFTA 96 AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnTRONDHEIMSVEGEN KLØFTA 96 AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer930919241
Registrert i Enhetsregisteret01.03.2023
Stiftelsesdato14.02.2023
NACE-bransje00.000 Uoppgitt
Aksjekapital130.000.000 kr
Omsetning420.545 kr
Fortjenestemargin70,8 %
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2025

Driftsinntekter420.545 kr
Driftsresultat297.642 kr
Resultat før skatt-110.352 kr
Aksjekapital130.000.000 kr
Egenkapital453.896 kr
Gjeld5.840.331 kr
Årsresultat-110.352 kr
Driftsinntekter
0200K400K600K2025
Driftsresultat
0100K200K300K2025
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Trondheimsvegen - Kløfta 70, 2040 KLØFTA

Eiendom

AdresseTrondheimsvegen - Kløfta 70, 2040 Kløfta
Tomt
Matrikkel3209-29/40
KommuneUllensaker

Bedrifter på samme adresse

LMKK HOLDING ASSIGURD HOELS EFTF. Elsebeth HoelURBAN MOTORS ASØVRE ROMERIKE TRAFIKKSKOLE ASREAL EIENDOM AS
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om TRONDHEIMSVEGEN KLØFTA 96 AS

Hva er den registrerte adressen til TRONDHEIMSVEGEN KLØFTA 96 AS?
Den registrerte adressen ligger i 2040 KLØFTA. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver TRONDHEIMSVEGEN KLØFTA 96 AS?
TRONDHEIMSVEGEN KLØFTA 96 AS er aktiv innen Uoppgitt.
Hva er organisasjonsnummeret til TRONDHEIMSVEGEN KLØFTA 96 AS?
Organisasjonsnummeret er 930919241.
Kan plasseringen til TRONDHEIMSVEGEN KLØFTA 96 AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble TRONDHEIMSVEGEN KLØFTA 96 AS grunnlagt?
TRONDHEIMSVEGEN KLØFTA 96 AS ble grunnlagt den 14.02.2023.
Er TRONDHEIMSVEGEN KLØFTA 96 AS registrert for MVA?
TRONDHEIMSVEGEN KLØFTA 96 AS er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret