Gratis å annonsere + Legg ut

BILBEHANDLING AS

Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer
Aksjeselskap · BORGENHAUGEN, SARPSBORG · Org.nr 931032844
Rute

Detaljer

AdresseKløvningsten 3B
1739 BORGENHAUGEN

Om BILBEHANDLING AS

Tilby digitale tjenester/- system for kontroll og systematisering av arbeid med kundeporteføljer, daglig produktivitet, salg og øvrig arbeid som naturlig faller inn under dette. Bilunderstellsbehandling og salg av bilpleieprodukter.
Kilde: Brønnøysundregisteret

BILBEHANDLING AS, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnBILBEHANDLING AS
OrganisasjonsformAksjeselskap
Organisasjonsnummer931032844
Registrert i Enhetsregisteret15.03.2023
Stiftelsesdato28.02.2023
Aksjekapital10.000.000 kr
Omsetning408.107 kr
Fortjenestemargin0,3 %
Antall ansatte
SektorPrivate aksjeselskaper mv.
Registrert i MVA-registeretJa
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…

Regnskap 2025

Driftsinntekter408.107 kr
Driftsresultat1.212 kr
Resultat før skatt972 kr
Aksjekapital10.000.000 kr
Egenkapital149.224 kr
Gjeld269.110 kr
Årsresultat696 kr
Driftsinntekter
0200K400K600K2025
Driftsresultat
05001K1,5K2025
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Kløvningsten 3B, 1739 BORGENHAUGEN

Eiendom

AdresseKløvningsten 3B, 1739 Borgenhaugen
Tomt
Matrikkel3105-1051/684
KommuneSarpsborg

Bedrifter på samme adresse

BOSS OF GLOSS BILPLEIE ASKACA HOLDING ASKACA EIENDOM ASPLANKEBYEN ASKACA UTVIKLING ASKACA NÆRINGSPARK AS
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om BILBEHANDLING AS

Hva er den registrerte adressen til BILBEHANDLING AS?
Den registrerte adressen ligger i 1739 BORGENHAUGEN. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver BILBEHANDLING AS?
BILBEHANDLING AS er aktiv innen Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer.
Hva er organisasjonsnummeret til BILBEHANDLING AS?
Organisasjonsnummeret er 931032844.
Kan plasseringen til BILBEHANDLING AS ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble BILBEHANDLING AS grunnlagt?
BILBEHANDLING AS ble grunnlagt den 28.02.2023.
Er BILBEHANDLING AS registrert for MVA?
BILBEHANDLING AS er registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret