Gratis å annonsere + Legg ut

BREUNING GARASJE

Reparasjon og vedlikehold av maskiner
Enkeltpersonforetak · ULSTEINVIK, ULSTEIN · Org.nr 931083899
Rute
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseLangereina 26
6065 ULSTEINVIK

Om BREUNING GARASJE

Reparasjon og vedlikehold av maskiner til industri, landbruk og private.
Kilde: Brønnøysundregisteret

BREUNING GARASJE, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnBREUNING GARASJE
OrganisasjonsformEnkeltpersonforetak
Organisasjonsnummer931083899
Registrert i Enhetsregisteret22.03.2023
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPersonlig næringsdrivende
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Langereina 26, 6065 ULSTEINVIK

Eiendom

AdresseLangereina 26, 6065 Ulsteinvik
Tomt
Matrikkel1516-22/15
KommuneUlstein

Bedrifter på samme adresse

KLEVEN SERVICE HARRY KLEVEN
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om BREUNING GARASJE

Hva er den registrerte adressen til BREUNING GARASJE?
Den registrerte adressen ligger i 6065 ULSTEINVIK. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver BREUNING GARASJE?
BREUNING GARASJE er aktiv innen Reparasjon og vedlikehold av maskiner.
Hva er organisasjonsnummeret til BREUNING GARASJE?
Organisasjonsnummeret er 931083899.
Kan plasseringen til BREUNING GARASJE ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble BREUNING GARASJE grunnlagt?
BREUNING GARASJE ble grunnlagt den 22.03.2023.
Er BREUNING GARASJE registrert for MVA?
BREUNING GARASJE er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret