Gratis å annonsere + Legg ut

ATLASDESIGN NILSEN

Produksjon av møbler
Enkeltpersonforetak · LØRENSKOG, LØRENSKOG · Org.nr 931776320
RingRuteE-post
OversiktRegnskapNøkkeltallRoller og eiere

Detaljer

AdresseHaneborgveien 3
1470 LØRENSKOG

Om ATLASDESIGN NILSEN

Produksjon av møbler. Design av møbler. Nettsalg av møbler. Levering av møbler. Installasjon av møbler.
Kilde: Brønnøysundregisteret

ATLASDESIGN NILSEN, Firmainformasjon

Offisiell informasjon

Juridisk navnATLASDESIGN NILSEN
OrganisasjonsformEnkeltpersonforetak
Organisasjonsnummer931776320
Registrert i Enhetsregisteret26.07.2023
Omsetning
Fortjenestemargin
Antall ansatte
SektorPersonlig næringsdrivende
Registrert i MVA-registeretNei
StatusAktiv

Lederstillinger/Administrasjon

Laster roller…
Kilde: Brønnøysundregisteret

Kart

Haneborgveien 3, 1470 LØRENSKOG

Eiendom

AdresseHaneborgveien 3, 1470 Lørenskog
Tomt
Matrikkel3222-106/26
KommuneLørenskog

Bedrifter på samme adresse

TANGERUD CONSULTING
Se eiendommen
Kilde: matrikkelen, Kartverket / Geonorge · Brønnøysundregistrene

Spørsmål om ATLASDESIGN NILSEN

Hva er den registrerte adressen til ATLASDESIGN NILSEN?
Den registrerte adressen ligger i 1470 LØRENSKOG. Den fullstendige adressen vises under kartet.
Hvilken type virksomhet driver ATLASDESIGN NILSEN?
ATLASDESIGN NILSEN er aktiv innen Produksjon av møbler.
Hva er organisasjonsnummeret til ATLASDESIGN NILSEN?
Organisasjonsnummeret er 931776320.
Hva er telefonnummeret til ATLASDESIGN NILSEN?
Telefonnummeret til ATLASDESIGN NILSEN finner du i kontaktseksjonen øverst på siden.
Kan plasseringen til ATLASDESIGN NILSEN ses på et kart?
Ja, profilen inneholder et kart som viser virksomhetens plassering.
Når ble ATLASDESIGN NILSEN grunnlagt?
ATLASDESIGN NILSEN ble grunnlagt den 26.07.2023.
Er ATLASDESIGN NILSEN registrert for MVA?
ATLASDESIGN NILSEN er ikke registrert for MVA.
Kilde: Brønnøysundregisteret